Ілон Маск запускає Grok — чат-бот, який має стати конкурентом ChatGPT

Читати на RU

Ілон Маск запускає Grok — новий чат-бот, який стане аналогом ChatGPT та буде доступний підписникам X Premium+. Про новий сервіс у соцмережі X [раніше Twitter] повідомила xAI, компанія Маска, яка розробляє технології у сфері ШІ.

  • Grok спроєктований на основі відомого науково-популярного роману «Путівник по Галактиці». За словами розробників, Grok розроблений, щоб відповідати на запитання з дотепністю та має бунтарську жилку. xAI не радить використовувати чат-бот тим, хто ненавидить гумор.
  • Крім того, чат-бот буде відповідати на гострі запитання, які відхиляються більшістю інших систем ШІ. А головною перевагою Grok є те, що він оновлює знання про світ у реальному часі, використовуючи для цього дані з платформи X.
  • Прототип знаходиться на ранній стадії бета-тестування, навчання триває лише два місяці, і він доступний лише певній кількості користувачів, перш ніж компанія випустить його більш широко.
  • Користувачі можуть зареєструватися в списку очікування, щоб отримати можливість використовувати чат-бот. Зрештою, сказав Маск на X, Grok стане функцією X Premium+, яка коштуватиме $16 на місяць.

Варто також розуміти, що якими б свіжими не були дані в цій нейромережі, це не може вберегти її від поширення дезінформації. Від цього, власне, не застрахований і сам Маск, який неодноразово поширював російську пропаганду та ділився своєю проросійською точкою зору.

  • Раніше, Маск також оголошував про плани перетворити соцмережу X в «цифровий банк» і додаток для знайомств. Таким чином бізнесмен хоче збільшити попит на соціальну мережу, яка стрімко втрачає підписників.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук