Міноборони запроваджує новий алгоритм рекрутингу до ЗСУ – як це працює

Міністерство оборони України оголосило про запровадження нового алгоритму рекрутингу до лав Збройних Сил. Цей алгоритм має на меті замінити застарілі підходи на чіткий та зрозумілий механізм добровільного долучення до військової служби.

Згідно з оприлюдненою інфографікою, рекрутинг до ЗСУ передбачає чотири етапи.

На першому етапі можна обрати посаду та військову частину, звернувшись до рекрутерів у центрах рекрутингу на базі ЦНАПів, на онлайн-платформах LobbyX, Work.ua, Robota.ua, OLX, а також на сайтах військових частин, у рекрутингових центрах окремих військових частин чи у ТЦК СП.

На другому етапі відбувається співбесіда та комунікація з відповідною військовою частиною, де треба пройти співбесіду, перевірити фізичну підготовку та пройти психолого-діагностичне тестування. За підсумками цього етапу надається рекомендаційний лист від військової частини, з яким необхідно звернутися до ТЦК.

Інфорграфіка Міноборони

На третьому етапі відбувається оформлення у ТЦК. Кандидат/ка з рекомендаційним листом має відвідати ТЦК СП для уточнення особових даних, проходження ВЛК та проходження професійного відбору та формування особової справи.

Якщо під час відбору визначається невідповідність обраній посаді, йому чи їй пріоритетно пропонуються інші посади в обраній військовій частині.

На четвертому етапі видається направлення для проходження військової служби. У разі, якщо кандидат/ка має досвід проходження військової служби протягом останніх 10 років, він чи вона отримує направлення безпосередньо до визначених військових частин згідно з наданими рекомендаційними листами. Якщо ж такого досвіду немає, кандидата/ку відправлять до відповідного навчального центру.

Інфорграфіка Міноборони

Міноборони запустило у Львові пілотний проєкт рекрутингу до української армії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук